O firmie

Atrans - usługi transportowe dla Ciebie i Twojej firmy

Firma Atrans powstała w 2005 roku. Początek naszej działalności to jeden samochód 9-osobowy  przewożący osoby na rynku krajowym. Wraz z dużym zainteresowaniem w 2006 r do naszej firmy zostaje zakupiony samochód dostawczy którym zaczynamy świadczyć usługi związane z transportem rzeczy. Rok 2007 to rok kolejnego rozwoju, kupujemy kolejne samochody dostawcze którymi zaczynamy świadczyć usługi kurierskie i transportowe na terenie całej Europy. Od 2008 roku zaczynamy regularnie kursować na trasie Polska - Anglia.

W 2009 roku firma nasza uzyskuje Licencje na Krajowy i Międzynarodowy przewóz osób i rzeczy. Od 2017 roku posiadamy też wypożyczalnie samochodów dostawczych i busów 9-osobowych.

Flota naszych samochodów jest nowa, nie przekracza 5 lat. W jej skład wchodzą samochody do 3,5 tony o zabudowie kontenerowej, plandeki 8-paletowe, samochody w windą, busy 9-osobowe oraz samochody przystosowane do przewozu niepełnosprawnych.

Pracownicy zatrudnieni w firmie to osoby o dużym doświadczeniu, posiadający odpowiednie uprawnienia i prezentujący dużą kulturę osobistą.

Z dniem 30 grudnia 2020 roku firma nasza zakończyła współpracę z firmami z Wysp Brytyjskich co za tym idzie , zaprzestaliśmy transportów do Wielkiej Brytani skupiając się głównie na rozwoju firmy na rynku krajowym .

Obecnie wiodącymi gałęziami naszej działalności jest :

  • Regularna linia transportowa na terenie Polski
  • Przewozy pasażerskie i pracownicze.
  • Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe.
  • Przewóz żwierząt domowych.
  • Lokalny transport towarowy ładunków do 1,5 tony
  • Usługi Kurierskie

Obsługujemy wielu klientów indywidualnych,  firmy, sklepy  i instytucje publiczne. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się go wykonać z jak największą starannością, a wszystko po to, aby jakością naszych usług w pełni usatysfakcjonować naszych klientów.

Z każdym rokiem poszerzamy zakres naszych usług, aby móc stać się bardziej konkurencyjnym i dopasowanym do potrzeb naszych klientów.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich. Dowiedz się więcej

Rozumiem

Polityka prywatności